Rachael Carpani

14. května 2009 v 18:53 | Bibi

Povolání: herečka
Věk: 28
Datum narození: 24. 08. 1980
Místo narození: Sydney, New South Wales, Australia
Znamení: Panna


Životopis

Rachael Carpani má otce Tonyho, který je Ital a matku Geal, která je Australanka. Vyrostla na "pěti hektarech" nedaleko Duralu. Má mladšího bratra a sestru.

Jako její charakter Jodi, toužila po životě ve městě a byla ráda, když se rodina přestěhovala do severní části Sydney. Spojila se s hereckým agentem a byla velmi šťastná, že dostávala malé role v televizních show a reklamách, ale nebrala herectví příliš vážně - pocházela totiž z vysokoškolské rodiny a škola byla na prvním místě.

Studovala herectví na Australian College of Entertainment na MacQuarie University a na Drama Works Drama Company. Navštěvovala Hilus Grammar v Sydney a promovala v roce 1998. Odložila poslední rok university, aby mohla hrát v seriálu McLeodovy dcery. Doufá ale, že školu dokončí. Její rodiče nyní žijí v Pittsburgu v USA a Rachael za nimi jezdí na Bílé Vánoce. V Pittsburgu se učila lyžovat a lyžování nyní patří mezi její oblíbené hobby. Její nejoblíbenější návrháři jsou Charlie Brown a Collette Dinnigan.

Rachael miluje čokoládu a dietní colu. Považuje se za holku z Adelaide. Bydlí v severní části Adelaide s Michalou Banas. Předtím bydlela s Jessicou Napier. Nosí kontaktní čočky. Její oblíbené televizní seriály jsou Seinfeld a ER. Rachael je fanynkou Eminema. . Její předchozí televizní práce zahrnovala role v All Saints a Home & Away.Rachael Carpani

Rachael Carpani


Rachael Carpani

Rachael Carpani

Rachael Carpani

Rachael Carpani
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bára bára | 16. května 2009 v 14:22 | Reagovat

to je nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krásný blog!!!!!!!!
bára

2 Klára Klára | 16. května 2009 v 19:26 | Reagovat

[1]:
Díky moc!

3 David David | E-mail | 17. května 2009 v 21:45 | Reagovat

Ahoj, pěkný fotky !!  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama