Červenec 2009

Paris Hilton

9. července 2009 v 19:31 | Phoebe

Povolání: Modelka, zpěvačka
Věk: 28
Datum narození: 17. 02. 1981
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Vodnář
Výška: 173 cm

Životopis

Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton", přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris" (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat. Paris Hilton byla také přistižena při kouření marihuany a kokainu a kvůli řízení auta pod vlivem alkoholu strávila pár dní ve vězení.
Rachel G. Fox

9. července 2009 v 19:11 | Phoebe

Povolání: Herečka
Věk: 12
Datum narození: 23. 07. 1996
Místo narození: Lawrenceville, Georgia, USA
Znamení: Lev

Životopis

Během svého prvního roku v Los Angeles, Rachel pracovala na široké spektrum projektů včetně hostů a role v televizi, hlavní roli v "Image of the Invisible" music video, voice over spoty pro rozhlas a CD-ROM hry, televizní reklamy, tisku a práci. Ráchel první přestávce do televize, když si zarezervovala opakující se role "Buffy" in the Disney hit televizní seriál, to je tak Raven v epizodě s názvem "Sestra zákona." Rachel milovala hraní Buffy, Muffy na malou sestru v obou "Sestra zákon" a "Rae ze Sunshine," krátce před začátkem série skončila. a jiné Disney-dětské hvězdy byla naprosto strhující Ráchel, kteří měli přistál na půdě LA pouhých tří krátkodobého měsíců před hraje Buffy.