Říjen 2009

Jennifer Aniston

25. října 2009 v 18:55 | Phoebe

Povolání:Herečka

Věk:40

Datum narození:11.02.1969

Místo narození:Sharman Oaksi,California USA

Znamení:Vodnář

  • » strávila spoustu svého dětství v Řecku s rodinou. Do New Yorku se přestěhovali poté, co její otec dostal roli v dramatu Love of Life.

  • » její rodiče se rozvedli, když bylo Jennifer devět let. Od té doby žila s matkou v New Yorku

  • » její kmotr je Kojak - Telly Savalas

  • » chtěla být sochařkou. V jedenácti pak malířkou

  • » navštěvovala New York High School - Performing Arts. Tato škola vytvořila dílo "Fame"

  • » otec Jeniffer Aniston byl herec, který hrál v "soap opeře" Tak jde čas - Days of Our Lives

  • » hrála v neúspěšném hororu Leprechaun z roku 1993

  • » měla o několik kilo víc, něž požadoval její agent. Musela si tedy odepřít svoji oblíbenou majonézu a zákusky, aby získala požadovanou váhu

  • » nedávno hrála velmi neromantickou roli ve filmu Eda Burnse "She's the One". Hraje ženu, jejíž manžel s ní odmítá spát

Stručný příběh Jen

Za popularitu i řadu příležitostí vděčí slavnému seriálu. Talent měla po kom zdědit a udržet se na špici hollywoodské smetánky jí pomáhá i úspěšný manžel.

Poprvé si vyzkoušela na vlastní kůži, co herectví vlastně obnáší, v jedenácti letech ve školním dramatickém klubu Rudolfa Steinera. A byl to právě on, kdo začal systematicky rozvíjet její talent a lásku k umění. Přiměl ji, aby se začala připravovat na newyorskou střední uměleckou školu. Snaha přinesla ovoce. Jennifer byla přijata a studium úspěšně dokončila v roce 1987.

Jennifer se může pochlubit ještě dalším nadáním. Velmi dobře kreslí a některé její práce byly dokonce vystaveny v newyorském Metropolitním muzeu umění.A teď nějaké fotečky:


Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer AnistonJennifer Aniston


Jennifer Aniston

Sidonie von Krosigk

25. října 2009 v 18:51 | Phoebe

Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 21. 10. 1989
Místo narození: Mnichov, Německo
Znamení: Váhy
Výška: 166 cm

Životopis

Německá okouzlující herečka a šlechtična Sidonie von Krosigk se narodila roku 1989. Její karierá začala kolem roku 1997, ale nejvetší filmová karierá začala u filmu Malá čarodějnice Bibi. Po dvou letech čekání vzniklo její pokračování s názvem Bibi Blocksbergová: a tajemství modrých sov.

Rachel Bilson

25. října 2009 v 8:57 | Phoebe

Povolání: Herečka
Věk: 28
Datum narození: 25. 08. 1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Panna
Výška: 157 cm

Životopis

Rachel Jade Bilson se narodila 25.srpna 1981 v Los Angeles. Má staršího bratra. Předtím než objevili její herecký talent, učila se Rachel jak si omotat své rodiče,kamarády a sourozence kolem svých malých prstíků - dovedla získat vždy co chtěla. Už odmala měla Rachel ráda hraní a vždy měla plnou podporu od své rodiny. Už v sedmi letech vyzkoušela svoji první roli v The Wrong Guys od Louie Andersona. Film získal více než 1 milion dolarů.

Zkušenosti opět potvrdily Rachelino nadání pro herectví a to ji vedlo k vyzkoušení role během studia na Notre Dame High School. Její další role přišla jako malá role v sedmiepisodní miniserii nazvané Human Target. Role byla malá ale Rachel to dovedlo k jejímu snu vystudovat a být naplno herečkou. Jejím dalším krokem byla sláva spojená s najmutím agenta který jí vděčně pomáhal. Racheliným opravdovým prvním "jobem" s agentem byl Bye Bye Birdie, kde si zahrála význačnou roli a pomohlo jí to k získání dvou hlavních rolí v dalších filmech: The Crucible a Once Upon A Mattress. Po dvou letech strávených v divadle se Rachel rozhodla odběhnout a zkoušela štěstí v televizi. První televizní role přišla ve fantastickém seriálu It's True v roce 1998, ale seriál byl krátce po odvysílání prvního dílu zrušen a ukončen. Přes ztrátu své první velké televizní role Rachel pokračovala dál, hrála v reklamách pro velké společnosti jako třeba Subway.

Potom přišel její "velký rok", rok 2003. Vyzkoušela role ve třech představeních - dvě v televizi a jeden v nezávislém filmu: Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), 8 Simple Rules, a nakonec film Unbroken. Po tomto pilném rozvrhu bylo hotovo, Rachel byla pozvána na zkoušky nových televizních seriálů, jako třeba Beverly Hills 90210, Merlose Place a The O.C. Okamžitě ji obsadili do The O.C. jako Summer Roberts-krásnou, zhýčkanou a povrchní dívku.

Televizní show debutovala v létě 2003, s fantastickým hodnocením a dostala Rachel do světla reflektorů. Po premiéře byla Rachel uváděna na obalech časopisů jako Zink, Stuff, COSMOgirl, YM, stejně jako hostující hvězda v show jako Jimmy Kimmel Live, Craig Kilborn, The View, Ellen, Mad TV, On-Air with Ryan Seacrest a MTV Request. Byla také zvolena v soutěži 50-ti nejkrásnějších do top 15. Ráda nakupuje a je milovnicí baseballu. Se svou nejlepší kamarádkou bydlí v Holywoodu.

OBÍBENÉ:
Jídlo: cereálie
Svačina: Sušenky(tzv. cookies)
Zmrzlina: cookies,smetanová nebo kávová
Sport: basketbal
Herci: Johnny Depp, Sean Penn
Herečky: Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Drew Barrymore
Svátek: Halloween
Hudba: Bruce Springsteen, Billie Holiday, Jeff Buckley
Filmy: Goonies,Welcome to Dollhouse
Seriály: Přátelé a sex ve městě

Knihy: "Edie" by Jean Stein and George Plimpton

Seriál Přátelé-popis seriálu

23. října 2009 v 14:58 | Phoebe

O seriálu
Seriál přátelé je jedním z nejsledovanějších a nejpopulárnějších sitcomů na celém světě a zároveň nejsledovanějším sitcomem v USA. Pochází z produkční dílny "Bright-Kauffman-Craine".

Na vytváření seriálu se kromě herců podílí asi 80 dalších lidí. Věřte nebo ne, ale pro herce je natáčení celotýdenní záležitostí. Scénáře jsou jim posílány až do domu a to obvykle o víkendu. V pondělí ráno se pak všichni sejdou na první zkoušku. Dalších několik dnů se věnují zkouškám kostýmů, úpravám scénáře apod. Pátek je den, kdy se natáčí. Většina seriálu se natáčí ve studiích v Los Angeles, přestože se děj odehrává v New Yorku.

Celé natáčení sleduje živé publikum. A každý týden za týdnem, zas a zas. Pro herce je to práce, pro nás legrace, i když při takovém natáčení si užijí dost srandy, jak všichni říkají v rozhovorech pro tisk. Za spoustu let let spolupráce se z této šestice stalá jakási přátelská rodinka. Říkají, že se jejich skutečné přátelské vztahy moc od těch seriálových nelíší. V seriálu se již objevila pěkná řádka slavných herců např. George Clooney, Julia Roberts, Charlie Sheen nebo Tom Selleck. Ale nejen herci, také slavné modelky jako Rebecca Romijn-Stamos nebo Elle MacPherson, ale také třeba návrhář Ralph Lauren, miliardář Richard Bronson či vévodkyně z Yorku Sarah Ferguson.

Přátelé se po krátké době staly hitem, především ve Spojených státech a posléze i ve spoustě dalších zemí. Za deset sezón vysílání se nepřetržitě umisťovali na předních místech žebříčků sledovanosti a sesbírali také mnoho cen včetně Emmy či People's Choice. V lednu 2004 natáčení po deseti letech skončilo a s ním i jeden z nějvětších televizních fenomenů.

Svadba Phoebe a Mika

Přátelé
Madonna v londýně

22. října 2009 v 20:58 | Phoebe

Tuto středu večer byla Madonna spatřena na ulici blízko svého domu v Londýně, Anglie. Celé v černém a novém sestřihu jí to velmi slušelo.


Více v "celém článku"

Fotografie

18. října 2009 v 8:16 | Phoebe

Roztomilá Animace Zvířátek

12. října 2009 v 20:46 | Phoebe

Kdo by se měl stát blogen 2009?

11. října 2009 v 13:00 | Phoebe
Kdo by se měl stát blogen 2009?

A)Johny Depik

B)Emily Hartway

C)Lilly W-L

Hlasujte v dole v anketě:blogy najdete v oblíbených stránkách

Emily Deschanel

11. října 2009 v 1:08 | Cameron

Povolání: herečka
Věk: 33
Datum narození: 11. 10. 1976
Místo narození: Los Angeles, Californie, USA
Znamení: Váhy

Životopis

Emily Deschanel se stala jednou z nejzářivějších Hollywoodských hvězd. V posledních letech hrála v takových filmech jako je Návrat do Cold Mountain (režie Anthony Minghell), Pevnost Alamo (režie John Lee Hancock), Spider-Man 2 (režie Sam Raimi) a Glory Road (režie James Gartner), kde si zahrála vedle hereckých osobností Joshe Lucase a Dereka Lukeho.

V říjnu 2004 ji magazín Interview jmenoval jako jednu z šesti (řekněme) herců měsíce (6 Actors to Watch) v pravidelném sloupku Mladý Hollywood (Young Hollywood).

V roce 2003 se zúčastnila Mezinárodního filmového festivalu v Torontu (Toronto International Film Festival) a v roce 2004 Sundance Film Festival s nezávislým filmem Easy (režie Jane Weinstock).

Emily Deschanel hostovala v televizních seriálech Drzá Jordan, Providence a Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Co se týče divadelní kariéry, jako člen Interact Theatre Company hrála roli "Emily" ve hře Our Town (Naše město) a roli "Natashi" ve hře Three Sisters (Tři sestry).

Její nejznámější seriál jsou ale Sběratelé Kostí (Bones), kde hraje hlavní roli antropoložky Temperance Brenannové s polictistou Seeley Boothem (David Boreanaz). Seriál se dočkal dvou řad, právě se natáčí třetí.¨


Animace Mona-Lisa

10. října 2009 v 22:52 | Cami

Mcleodovy Dcery

9. října 2009 v 20:23 | Cami

Australský seriál McLeodovy dcery začíná ve chvíli, kdy dospělá Tess, se kterou její matka utekla před životem na farmě do města, dostane dopis, že zdědila po otci polovinu zadluženého ranče. Tess je rozhodnutá prodat svůj podíl, a tak se vypraví na rodný Drovers Run. Tam nachází svoji nevlastní sestru Claire, která rodinné sídlo nikdy neopustila, a i když dělá tvrdou drsnou mužskou práci, na odkoupení sestřina podílu nemá prostředky. Ranč je proni celým životem. Návrat Tess má velký vliv na všechny výhradně - ženy, které na Drovers Run žijí. Její optimismus je totiž nakažlivý, a dokonce se v ní probouzí nadšení pro farmaření. Rozhodne se zůstat a společně s Claire pokračovat v rodinné tradici. V seriálu McLeodovy dcery, který je naplněn dobrodružstvím, romantikou a roztodivnými životními osudy dvou přitažlivých energických nevlastních sester, hraje kromě dvou mladých představitelekústředních rolí - herečky Bridie Careterové (Tess) a Lisy Chappellové (Claire) - i Sonia Toddová (Meg), Rachael Carpani (Jodi - dcera Meg) a Jessica Napari (Becky).

Dobytkářská farma na obrovském ranči uprostřed australské buše se v rodině McLeodových dědila několik generací z otce na syna. Když Jackovi McLeodovi zemřela po porodu dcery Claire manželka, znovu se oženil s prchlivou dívkou Ruth, která mu opět porodila dceru - Tess. Nevlastní sestry Claire i Tess si rozuměly jako vlastní. Přesto se jejich životy na dlouhých dvacet let rozdělily...Tess - Nevlastní sestra Claire, vyrůstala s mamkou ve městě. Potom mamka zemřela na rakovinu a Tess zjistila, že jí její mrtvý otec Jack McLeod odkázal půl farmy Drovers. Tess postupně vystřídá různé partnery včetně Alexe, Davea (s ním se chtěla i vzít, ale sešlo z toho, protože se ještě nevypořádal se smrtí své bývalé ženy) a Nicka (kterého si nakonec vzala). Tess je tak trochu feministka, věnuje se ekologii a zbožňuje kávu. Jejím snem bylo mít vlastní kavárnu, o což se i pokoušela, ale marně. Má strach z výšek, ale ten překoná.


Claire je starší nevlastní sestra Tess. Oba její rodiče zemřeli a ona se musela postarat o celou farmu. I ona (stejně jako Tess) vystřídala dost chlapů, od Nicka přes Petera (který byl ale ženatý) až po Alexe. Claire se narodila holčička Charlotta (pojmenovaná podle 2. jména Tess), kterou má s Peterem. Bohužel Claire zemřela při autonehodě.


Meg je nejstarší z hlavních hrdinek. Spolu s Kevinem (který ji ale opustil a pak se vracel spíš do jednotlivých episod) má dceru Jodi. Meg je taková dobrá víla , funguje částečně jako hospodyně a kuchařka. Chodí s Terrym, předákem ovcí na Kilarney (sousední farma).


Jodi je dcera Meg. Je trošku ukecaná (no dobře, spíš hodně užvaněná). Taky ona chodila s několika kluky. Například s Craygem, ale s tím jí to nevyšlo. Potom se zamilovala do Albertina, Itala, se kterým dokonce plánovala svatbu. Z toho ale nakonec sešlo, protože si Jodi (v den svatby !!!) uvědomila, že je to na ni až moc brzo se vdávat a že by to byla velká zodpovědnost. Líbil se jí i Nick, ale ten jí řekl, že by byl radši její kamarád. Její nejlepší kamarádka byla Becky.


Becky (nebo Rebeca) měla vždycky tak trochu problémy. Vyrůstala v problémové rodině, byla dislektička a vlastně ani neuměla pořádně číst, ale tajila to a byl z toho velký průšvih. Becky se ale díky důvěře Claire vschopila. Našla si i kluka Bricka, který ji chtěl požádat o ruku. Bohužel ale zemřel a Beck po něm dlouho bezvýsledně pátrala... Nakonec ze seriálu odešla s Jackem, do kterého se zamilovala a měli spolu malou farmu. Dál už se v seriálu neobjevila ...

Kate, bývalá kámoška a spolužačka Jodi, přišla do seriálu až později. Je velice ambiciózní a snaží se chovat seriózně, což ji často přivede do ne zrovna ideálních situací. Někdy navíc moc nechápe cizí humor, takže o trapasy není nouze ... Navíc se jí začne líbit veterinář Dave, Tessin bývalý...

Stevie byla dobrá kámoška Claire. V seriálu se spolu ale spíš minuly, takže se dá říct, že Claire spíš nahradila, protože si byly hodně podobné. Stejně jako každý má i Stevie svá tajemství a to to, že má dceru Rose. Měl aji ještě jako moc mladá a tak se dcery ujala Steviina starší sestra. Skutečnost kdo je její pravá matka však zůstala pro Rose zatajená. Stevie tedy trápí svědomí a chce jí to povědět. Když se to Rose dozví, je sice dost křiku, ale utřepe se to... Pak chodí s Kanem, ale ten uteče ...


Charlotta je dcera Claire a Petera. Po smrti její maminky se o ni starala teta Tess, která ji úplně zbožňovala, ale nakonec se po vzájemné dohodě přestěhovala k tátovi.

Roy je honácký pes, důležitý člen rodiny i seriálu.


Selena Gomez-malá a velká

9. října 2009 v 19:35 | Cameron


Selena Gomez:poznaly byste že ta málá holčička ze seriálu Barney a jeho přátelé je Selena??

Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu.


Miley a Minie

9. října 2009 v 19:22 | Cami

Miley vs Hannah

9. října 2009 v 19:21 | Cameron


Nádherná Fotečka

9. října 2009 v 0:03 | Cami

Bonbonky

8. října 2009 v 21:54 | Cami

Elliens-můj vymyšlenný seriál

8. října 2009 v 19:28 | Cami

Emma Dissen

Věk:15

Místo nar.:Austrálie